مواد سازنده فیلترهای یکبارمصرف Finum

   فیلترهای کاغذی (یکبار مصرف) برای جداسازی برگ های چای و دمنوش و یا دانه های قهوه از نوشیدنی مورد استفاده قرار میگیرند. به طور عمده فیلترهای یکبار مصرفی که از فیبر سلولز ساخته شده که با دو روش تهیه می شود:

روش اول با الیاف چوبی و گیاهی و روش دوم از خمیر کنف abaca.

   گیاه آباکا حدود 13 الی 22 فوت است که کنف استفاده شده از برگ و ساقه آن اهمیت فراوانی دارد. در قدیم به طور سنتی برای ساخت طناب مورد استفاده قرار می گرفت ولی در حال حاضر در ساخت انواع محصولات از جمله کیسه های مرغوب چای، کاغذ فیلتر و اسکناس به کار می رود.

   فیلترهای یکبارمصرف Finum (تولید کشور آلمان) از فیبر سلولز خمیر گیاه abaca با بهترین کیفیت، بدون هیچ گونه مواد چسبنده و نگهدارنده و کاملا ارگانیک و مکانیزه تولید می شوند.

* آباکا (abaca) از گیاه وحشی موز به دست می آید و عمدتاً در فیلیپین، کلمبیا، اکوادور و کاستاریکا کشت می شود.

   فیلترهای یکبار مصرف Finum به آسانی نوشیدنی را از ﺧﻮد ﻋﺒ­­ﻮر می­دﻫﺪ، ﻫﻤﭽﻨﻴﻦ دارای ﻣﻘﺎوﻣﺖ ﻻزم در ﻣﻘﺎﺑﻞ آب ﺟﻮش می باشد. اگر فیلترهای یکبار مصرف قدرت و کیفیت کافی نداشته باشند، در قوری و یا قهوه جوش پاره شده که در نهایت تفاله ها و دانه ها به درون نوشیدنی ریخته می شود، سازگاری و مقاومت در مقابل حرارت از جمله ویژگی های یک فیلتر مطلوب است.

   معمولاً فیلترهای چای و قهوه یک شکل رایج دارند فیلترهای چای و دمنوش به شکل مربع و مستطیل در سایزها و اندازه های متنوع و فیلترهای قهوه به جهت سازگاری با قهوه ساز ها به شکل مخروطی در سایز های 2 و 4 تهیه می شوند.

   با استفاده از فیلترهای یکبار مصرف Finum علاوه بر تصفیه چای یا دمنوش از آلودگی های مضر در روند تولید آنها، به آسانی میتوانید تفاله ها را جدا کرده و از طعم و عطر یک نوشیدنی سالم لذت ببرید. این فیلتر ها بدون مواد سرطان زا و تجزیه پذیر بوده و در انواع فنجان، لیوان، قوری و... قابل استفاده می باشد، همچنین لوازم جانبی Filter Sticks، Top Holder، Tea Clips، Tea Click به استفاده آسانتر از فیلترها کمک میکند.

چرا از فیلتر های یکبار مصرف Finum استفاده کنیم؟

  • جایگزینی سالم برای چای های کیسه ای صنعتی
  • استفاده از انواع چای، دمنوش و قهوه ، با کیفیت دلخواه
  • شستشوی آسان ظروف پس از آماده شدن نوشیدنی
  • عدم تغییر طعم، عطر و رنگ نوشیدنی
  • نگهدارنده خوب برگ های چای
  • کاملا گیاهی، تولید شده از خمیر آباکا
  • طراحی منحصر به فرد و روند تولید مکانیزه با کیفیت عالی
  • دوستدار محیط زیست (Eco-friendly) – قابل بازیافت