دتاکس واتر چه مزیت هایی دارد ؟

   دتاکس واتر (Detox Water) یا آب سم زدا، اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است و راه های متنوعی برای آماده کردن آنها وجود دارد. ترکیب آب ساده و انواع میوه با خاصیت خارق العاده چربی سوزی و سم زدایی، اکسیری است که به شما انرژی داده و بدون اختلال در سیستم گوارشی به شما کمک میکند تا وزن خود را کاهش دهید.

 همچنین دتاکس واتر برای افرادی که مبتلا به افسردگی، کم خونی، و دیابت هستند بسیار موثر است.

   با توجه به تحقیقات انجام شده، نوشیدن 500 میلی لیتر آب در روز میزان سوخت و ساز بدن را تا 30 درصد افزایش داده است. لذا بنا براین گفتنی است نوشیدن آب، متابولیسم بدن را افزایش می دهد، در عین حال آب عاری از کالری است، لذا باعث کاهش وزن می شود. هنگامی که بدن، آب کافی دریافت نکند، سلول های چربی سفت می شوند و به راحتی نمی سوزند، در نتیجه کاهش وزن سخت تر خواهد شد.

تاثیرگذاری دتاکس واتر چگونه است؟

   سم زدایی یا پاک کنندگی فرآیندی است که نیاز به گردش مایعات سم زدا در بدن دارد به طوریکه اندام های بدن که در این عملکرد درگیر هستند (مانند کبد، کلیه، ریه و پوست) میتوانند به آسانی و بدون زحمت زیاد به وظایف خود بپردازند.

به منظور کمک به ارگان های بدن برای از بین بردن سموم ممکن است از رژیم سم زدایی، آب میوه ها و یا شِیک ها استفاده شود.

   در طول این فرآیند، نوشیدن مقدار زیادی آب (یکی از بهترین سم زداهای طبیعی) مصرف زیاد مواد غذایی مقوی، غذاهایی طبیعی غنی از اسیدهای آمینه، ویتامین ها، مواد معدنی و دیگر مواد مغذی و در صورت امکان، اجتناب از نوشیدنی های الکلی، تنباکو و قهوه ضروری است.

آیا مصرف دتاکس واتر خطرناک است؟

   دتاکس واتر هیچ خطری برای سلامتی ندارد مگر اینکه فرد دارای آلرژی نسبت به میوه ای خاص و یا به بیماری خاصی مبتلا باشد. با وجود اینکه این محلول سرشار از مواد غذایی است اما به هیچ عنوان دتاکس واتر به عنوان جایگزین وعده غذایی توصیه نمی شود، بدیهی است ورزش و یک رژیم غذایی غنی و متعادل در کنار این محلول توصیه می شود.

برای تهیه دتاکس واتر استفاده از ظرف یا پارچ دتاکس واتر توصیه میشود، که باید دارای ویژگی های ذیل باشند:

 • دهنه نسبتا باز مناسب برای تکه های میوه
 • دارای فیلتر برای ادویه جات
 • جنس مناسب و مقاوم در برابر سرما و گرما (عدم تولید مواد مضر در برابر آب سرد یا گرم، BPA-Free)

که ما به شما استفاد از پارچ دتاکس واتر Finum رو پیشنهاد میکنیم.

مزیت های دتاکس واتر:

 1. سم زدایی
 2. افزایش انرژی
 3. کمک به کاهش وزن
 4. تقویت سیستم دفاعی بدن
 5. شادابی پوست و حس جوانی
 6. بهبود مکانیزم تنفس
 7. کمک به تمرکز فکر
 8. احساس سبکی، تندرستی