معرفی پارچ دتاکس واتر Finum

   نوشیدن آب به طور منظم یک روش حیاتی برای حفظ سلامت است، یک از راه هایی که میتوان نوشیدن آب را لذت بخش کرد طعم دار کردن آن است. اضافه کردن میوه های تازه به نوشیدنی خود برای حفظ سلامت، کاهش وزن و ... میتواند در طول روز نوشیدن آب را گوارا تر کند.

   برای تهیه این نوشیدنی استفاده از پارچ دتاکس واتر Finum را به شما پیشنهاد میکنیم. از مزیت های استفاده از ظرف های اختصاصی برای تهیه انواع دتاکس واتر، استفاده چند باره از میوه های موجود در محلول است که بسیار مقرون به صرفه است. بنابراین شما می توانید در خانه، همیشه نوشیدنی خوشمزه داشته باشید و یا شما می توانید با آن از میهمانان پذیرایی کرده و آن ها را تحت تاثیر قرار دهید.

   از مشکلاتی که در بطریهای معمولی و مخصوص آب معدنی برای درست کردن دتاکس واتر وجود دارد این است که به علت تنگ بودن دهانه بطری وارد کردن و خارج کردن تکه های میوه و افزودنیها (مانند برگ های چای و دمنوش و ...) به سختی امکان پذیر است و در هنگام نوشیدن آب به علت وجود نداشتن فیلتر و یا درب مخصوص از ورود تکه های میوه به لیوان جلوگیری نمیکند.

   ظروفی که برای تهیه محلول دتاکس واتر ساخته شده اند معمولا با قرار دادن فیلتر مخصوص ادویه جات درون ظرف، برای درست کردن دتاکس واتر مناسب تر هستند.

   پارچ دتاکس واتر Finum دارای ظرفیت 1.8 لیتر و جنس پلی کربنات شفاف است. همچنین فیلتر دائمی داخل پارچ از جنس پلاستیک BPA Free بوده و بدون هرگونه مواد مضر و سرطان زا میباشد که با خیال آسوده میتوان میوه ها و گیاهان مورد نظر خود را با توجه به کاربرد این ظرف استفاده کنید. قابلیت منحصر به فرد این پارچ، جمع آوری و فیلترینگ برگ های انواع دمنوش و چای است که به درست کردن آسان انواع نوشیدنی های دتاکس واتر کمک می کند. هدیه­ای منحصر به فرد و ایده آل برای افرادی که دوست دارید سالم باشند و سالم زندگی کنند.

این پارچ میتواند زینت بخش کافی شاپ ها، میهمانی ها و باشگاه های تناسب اندام و ... باشد و همچنین قابل شست شو در ماشین ظرفشویی است.

 مراحل تهیه نوشیدنی دتاکس واتر (نوشیدنی سلامتی)

مرحله اول: دو سوم (2/3) پارچ را با تکه های یخ و میوه پر کنید، 3 الی 5 قاشق چایخوری برگ چای، دمنوش یا ادویه جات، داخل فیلتر بریزید و سپس آب جوش را به پارچ اضافه کنید.

مرحله دوم: درب محفظه فیلتر را بگذارید و به مدت 2 الی 3 ساعت منتظر بمانید تا دتاکس واتر آماده شود.

مرحله سوم: درب محفظه فیلتر را در جهت عقربه های ساعت برای جمع کردن برگه های چای یا دمنوش بچرخانید و نوشیدنی را با تکه های یخ سرو کنید.

 مزیت های دتاکس واتر:

  • سم زدایی
  • افزایش انرژی
  • کمک به کاهش وزن
  • تقویت سیستم دفاعی بدن
  • شادابی پوست و حس جوانی
  • بهبود مکانیزم تنفس
  • کمک به تمرکز فکر
  • احساس سبکی، تندرستی