لیوان دمنوش دوجداره

   با گسترش روزافزون وسایل ارتباط جمعی، حساسیت مردم به مسایل مختلف از جمله سلامتی فردی افزایش یافته است. همه ما در اطرافیان خود، اشخاص بسیاری را سراغ داریم که سعی می کنند دمنوش های گیاهی را جایگزین نوشیدنی های کافئین دار کنند.

   دم نوش نوعی نوشیدنی است که با دم کردن انواع مختلف چای یا گیاهان دارویی تهیه می شود. چند وقتی است که دمنوش های گیاهی مورد استقبال خانواده های ایرانی قرار گرفته است و خواص درمانی آن یکی از مهمترین علل این اقبال عمومی است .

برای تهیه دمنوش های گیاهی ابتدا کمی گیاه را کوبیده و بعد آب جوش بر روی آن میریزند و به مد 15 الی 20 دقیقه میگذارند تا دم بکشد.

   یکی از دغدغه های مصرف کنندگان دمنوش، ظروفی است که برای این نوشیدنی مناسب باشد و در عین حال مصرف این نوشیدنی دلپذیر و مطبوع را آسان تر نماید. ما به شما لیوان های دمنوش دوجداره Finum را پیشنهاد میکنیم. این لیوان های دمنوش دوجداره، تهیه دمنوش را برای ما آسان تر می کند. دوجداره بودن محفظه لیوان به عنوان عایقی مانع از دست رفتن حرارت نوشیدنی میشود و میتوانید بدون از دست رفتن طعم، رنگ و حرارات، تنها در چند دقیقه نوشیدنی سرشار از خاصیت را برای خود و دوستانتان آماده کرده و سرو نمایید.

   لیوان دمنوش دوجداره Finum مجهز به فیلتر ضد زنگ دائمی و درپوشی است که برای محافظت از گرمای نوشیدنی به کار می رود. درب این لیوان به گونه ای طراحی شده که علاوه بر نگهداری دمای نوشیدنی برای مدت طولانی، در زمان خارج کردن فیلتر دمنوش بتوان از آن به عنوان پیش دستی برای قراردادن فیلتر درون درب استفاده کرد و دیگر نگران چکه کردن نوشیدنی از فیلتر لیوان نباشید.

   جنس این لیوان ها بروسیلیکات مقاوم در برابر حرارت و جنس فیلتر آن استیل ضد زنگ می باشد. لیوان های دمنوش دوجداره Finum دارای طراحی های مختلفی است و در 5 نوع عرضه می شود.

   نکته بسیار مهمی که در این بین وجود دارد آن است که باید جنس لیوان و تمام اجزای آن کاملا سالم باشد و وقتی در معرض حرارت قرار می گیرد مواد ناسالمی از آنها وارد دمنوش نشود. چرا که اگر غیر از این باشد ما در جستجوی سلامتی بیشتر، بخش دیگری از سلامت خود را به خطر انداخته ایم.
   

   خوشبختانه سازندگان و طراحان لیوان های دمنوش Finum به این نکته نیز توجه داشته اند چرا که ظروف پیرکس و استیل ضد زنگ از سالم ترین ظروف هستند. همچنین جنس پلاستیک درپوش و فیلترهای دائمی موجود در لیوان های دمنوش BPA-Free ،Finum بوده و بدون مواد مضر و سرطانزا میباشند.

لیوان های دو جداره دمنوش Finum ساخت کشور آلمان بوده و دارای گواهینامه FSC و German Award Design می باشد.

 روش استفاده از لیوان های دمنوش دوجداره

  • درپوش لیوان را بردارید.
  • برگ های دمنوش و یا چای خود را درون فیلتر بریزید.
  • آب جوش را اضافه کنید.
  • درپوش را بگذارید و چند دقیقه صبر کنید تا دمنوش آماده شود.
  • بعد از آماده شدن دمنوش، درپوش را بردارید. فیلتر دائمی را از لیوان جدا کنید. از درپوش می توانید به عنوان پیش دستی استفاده کنید و فیلتر را در آن قرار دهید تا آب اضافه آن بیرون چکه نکند.
  • نوش جان