چند دتاکس واتر ساده و خاصیت شگفت انگیز آنها:

 • دتاکس واتر گریپ فروت و نعناع (چربی سوزی)

   علاوه بر خاصیت نیروبخشی، گریپ فروت دارای مزایای مهم سلامتی است. طی تحقیق منتشر شده در مجله متابولیسم، کسانی که به مدت 6 هفته گریپ فروت خوردند، دور کمر خود را به شدت کاهش دادند. چرا؟ چون گریپ فورت سرشار از مواد شیمیایی گیاهی است که در یک واکنش زیستی به چربی سوزی کمک می کند و علاوه بر آن نعناع موجود در محلول به سرکوب اشتهای شما کمک می کند. در تحقیقی که در مجله عصب شناسی و ارتوپدی پزشکی منتشر شده پژوهشگران دریافتند افرادی که نعناع استشمام میکنند هر دو ساعت به طور متوسط 5 پوند (2.3 کیلوگرم) در ماه از دست می دهند!

 • دتاکس واتر سیب، لیمو، نعناع (سم زدایی)

   لیمو یک ماده سم زدایی رایج است و دلیل این مدعا نیز این است که آنتی اکسیدان موجود در پوست آن باعث تحریک آنزیم های کبد برای دفع سموم بند به طور ناگهانی است. در این محلول سیب به عنوان یکی از 8 میوه برتر برای سلامتی بدن نیز وجود دارد !

 • دتاکس واتر هندوانه و نعناع (چربی سوزی)

   یکی از بهترین میوه هایی که برای از دست دادن چربی معرفی میشود هندوانه است. یک تحقیق اسپانیایی نشان داده است که ورزشکارانی که بعد از تمرین آب هندوانه مینوشند دچار درد عضلانی کمتری می شوند.

 • دتاکس واتر توت فرنگی و کیوی (ضد پیری و ضد سرطان)

   توت فرنگی با خاصیت شاداب کنندگی پوست،ضد پیری و ضد سرطان و کیوی با ویتامین های E وA دفع کننده سموم از روده های شما خواهد بود.

 • دتاکس واتر لیمو و آلوئه ورا ( هضم آسان غذا و شادابی پوست)

   2 قاشق غذاخوری آب لیمو و 2 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا (با چاقو یک آلوئه ورا را برش داده و ژل آن را خارج کنید) را مخلوط کنید.این نوشیدنی انرژی زاست و به هضم غذا هم کمک می کند.

 • دتاکس واتر زنجبیل، خیار، لیمو، نعناع (کمک به سیستم گوارشی بدن)

   سه تا پنج قطعه خیار، نصف لیمو، و چند برگ نعناع، را به یک پارچ آب اضافه کنید. می توانید چند قطعه زنجبیل پوست کنده نیز اضافه کنید. این ریشه ی تند به تمیز کردن سیستم بدن کمک و معده را نیز آرام می کند. مقدار کمی از زنجبیل برای تهیه این نوشیدنی کافیست.

   زنجبیل درد را تسکین می دهد و اضافه کردن آن به دتاکس واتر خاصیت سم زدایی فوق العاده ای دارد. برای تهیه این نوشیدنی به حدود 3 پیمانه آب به اضافه نصف لیموترش و یه بند انگشت زنجبیل دارید. فقط کافی است آب لیمو ترش تازه را به آب ساده اضافه کرده و زنجبیل رنده شده را به آن اضافه کنید. این نوشیدنی برای صبح زود عالی است. این نوشیدنی باعث می شود که در تمام طول روز احساس درد نکنید و سموم مضر موجود در بدنتان نیز دفع شوند.

 • دتاکس واتر سیب، لیمو ترش و دارچین (سم زدایی و کاهش وزن)

   این دتاکس واتر نه تنها سموم بدن را دفع می کند که تاثیر زیادی در کاهش وزن نیز دارد. این دتاکس واتر دارای سرکه سیب است که نوشتن خواص آن در این مقال نمی گنجد. همچنین حاوی سیب که حاوی فیبر بالای است و لیمو که خاصیت سم زدایی دارد و همچنین دارچین که اشتها را کاهش می دهد. برای تهیه این دتاکس واتر به 3 پیمانه آب خالص، 2 قاشق غذاخوری سرکه سیب، 1 قاشق غذاخوری آب لیموی تازه، یک قاشق چای خوری دارچین و نصف یک سیب متوسط احتیاج دارید. در صورت تمایل می توانید مقداری شیرین کننده هم به آن اضافه کنید. همه مواد به جز سیب را داخل مخلوط کن ریخته و 10 ثانیه مخلوط کنید. حالا برش های سیب را به آن اضافه کنید. دتاکس واتر چربی سوز شما آماده است.

 • آیس تی با طعم توت فرنگی و ریحان (شادابی و ضد افسردگی)

   پارچ را تا زیر فیلتر پر از قطعه های یخ کنید. توت فرنگی ها را خرد کرده درون ظرف بریزید. کمی شکر و آب و ریحان به آن اضافه کنید. برگ های چای را درون فیلتر ریخته، کمی آب جوش بر روی آن بریزید و بگذارید 25 دقیقه در یخچال بماند تا نوشیدنی آماده شود، سپس در لیوان ها ریخته با ریحان تزیین کنید و از نوشیدنی لذت ببرید.

 • آیس تی با طعم سیب ترش ( طراوت و شادابی پوست)

   پارچ را تا زیر فیلتر پر از قطعه های یخ کنید. سیب ترش خرده شده و لیمو ترش ورقه شده را درون ظرف بریزید. کمی شکر و آب و نعناع به آن اضافه کنید. برگ های چای سبز را درون فیلتر ریخته، کمی آب جوش بر روی آن بریزید و بگذارید 25 دقیقه در یخچال بماند تا نوشیدنی آماده شود، سپس در لیوان ها ریخته و از نوشیدنی لذت ببرید.

 

برای تهیه دتاکس واتر استفاده از ظرف یا پارچ دتاکس واتر توصیه میشود، که باید دارای ویژگی های ذیل باشند:

 • دهنه نسبتا باز مناسب برای تکه های میوه
 • دارای فیلتر برای ادویه جات
 • جنس مناسب و مقاوم در برابر سرما و گرما (عدم تولید مواد مضر در برابر آب سرد یا گرم، BPA-Free)

که ما به شما استفاد از پارچ دتاکس واتر Finum رو پیشنهاد میکنیم.