فیلترهای دائمی

   امروزه با تغییر در سبک زندگی، نوع تغذیه بیش از پیش اهمیت یافته و روش های جدیدی برای استفاده از مواد غذایی سالم در برنامه غذایی مردم قرار گرفته است که علاوه بر تسهیل در استفاده از مواد غذایی، مواد سازنده این محصولات کمترین ضرر و زیان را برای انسان داشته باشد.

   از آنجایی که چای و قهوه از نوشیدنی های محبوب و پر مصرف در ایران و جهان است، آماده کردن این نوشیدنی ها بدون وجود مواد افزودنی اهمیت روزافزون می یابد. بهتر است ظروفی که جهت سرو انواع چای و دمنوش مورد استفاده قرار میگیرد از ظروف سالم و بدون مواد مضر و سرطان زا باشد. معمولا وجود برگ های چای و دانه های قهوه در زمان سرو ظاهری غیر مطلوب به نوشیدنی میدهد، ازین رو TCoffee برآن شده است که با ارائه فیلترهای دائمی Finum که از جنس توری استیل ضد زنگ و پلاستیک BPA Free ساخته شده اند، با توجه به سلامت مصرف کنندگان گرامی، ظاهر و کیفیتی مطلوب نیز، برای نوشیدنی مورد علاقه شما را به ارمغان بیاورد.

فیلتر دائمی چای و دمنوش

   فیلترهای دائمی چای و دمنوش در انواع و مدل های متفاوت Brewing Basket، Universal، Goldton Set ارائه میشود. این فیلتر ها در انواع قوری، لیوان، ماگ و... قابل استفاده هستند.

فیلتر دائمی ادویه

   علاوه بر نوشیدنی های دم کردنی، از برخی فیلترهای دائمی میتوان برای جداسازی ادویه جات از غذا، نوشیدنی و... نیز استفاده کرد. این فیلتر ها به صورت شناور بر روی نوشیدنی و سطح غذا میمانند و بعد از اینکه عطر و طعم ادویه با مواد داخل ظرف آمیخته شد، میتوانید فیلتر را بردارید و تفاله های ادویه را بیرون بریزید.

فیلترهای دائمی ادویه در نوع Floating Basket در سایزهای M و L ارائه میشود.

فیلتر دائمی قهوه

فیلترهای دائمی قهوه Coffee Star در سایزهای 2 و 4 ارائه میشود. این فیلتر ها قابل استفاده در قهوه سازهای الکتریکی و ظرف کمکس یا قیف قهوه میباشند.

   فیلترهای دائمی معمولاً درون قوری و قهوه سازهای الکتریکی، کمکس یا لیوان های دمنوش، هنگام فرآیند دم شدن، بدون تغییر در رنگ، طعم و عطر نوشیدنی مورد استفاده قرار میگیرند. به همین خاطر توجه به مواد سازنده آن در اولویت قرار میگیرد. فیلترهای دائمی Finum از ترکیب پلاستیک با کیفیت بالا، مقاوم در برابر حرارت و از توری استیل ضد زنگ تولید شده اند، که دارای گواهینامه BPA Free Product (بدون مواد مضر و سرطان زا) میباشد.

   فیلترهای دائمی Finum بدون مواد مضر و سرطان زا و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی میباشند. درب فیلتر میتواند از اتلاف حرارت جلوگیری کرده و در نهایت به عنوان زیردستی به منظور چکه نکردن نوشیدنی بر روی میز به کار رود .

مزیت های استفاده از فیلترهای دائمی:

  • استفاده از انواع چای، دمنوش یا قهوه با کیفیت دلخواه
  • قابل استفاده در ظروف دلخواه (قوری، لیوان، ماگ و...)
  • عدم تغییر در طعم، عطر و رنگ نوشیدنی
  • نگهدارنده مناسب برگ های چای، نوشیدنی و ادویه جات
  • قابل شست شو در ماشین ظرفشویی
  • کیفیت مطلوب در مواد سازنده و بدون مواد مضر و سرطان زا (BPA Free)