ماگ مسافرتی Finum

   داشتن یک ماگ برای نوشیدنی در هنگام ورزش، مسافرت، مطالعه در کتابخانه، استخر و ... می تواند فرح بخش باشد. برای این منظور ظروفی نیاز است تا گرما و سرمای نوشیدنی را به مدت طولانی نگه دارد بدون اینکه تغییری در طعم و عطر نوشیدنی به وجود بیاورد.

   پیشنهاد ما، ماگ مسافرتی Finum موسوم به Traveler Zita و Chill Out است. این محصول به گونه ای هوشمندانه طراحی شده است و با ساختار دوجداره ای که دارد اساساً برای ثابت نگه داشتن دمای مایع داخل آن مورد استفاده قرار میگیرد.

   ماگ مسافرتی از پلی کربنات تریتان، BPA Free (بدون مواد مضر و سرطان زا) ساخته شده و مقاوم در برابر ضربه است. این ماگ با گنجایش 300 میلی لیتر، در دو نوع فیلتردار (کیت کنترل) با نام تجاری Traveler Zita و بدون فیلتر با نام تجاری Cill Out عرضه می گردد.

   ماگ مسافرتی دوجداره فیلتر دار، Traveller Zita نام دارد. با این ماگ شما میتوانید به راحتی نوشیدنی های طبیعی خود را بدون استفاده از چای و دمنوش های کیسه ای بی کیفیت، تهیه نمایید. فیلتر موجود در این ماگ به شما کمک میکند به راحتی برگ های نوشیدنی را از عصاره آن جدا کرده و بدون مزاحمت تفاله ها، نوش جان نمایید و حتی میتوانید چند بار دیگر نیز با اضافه کردن آب به داخل ماگ، از برگ های چای یا دمنوش موجود در ماگ استفاده نمایید که حتی طعم قوی تری نسبت به اولین بار خواهد داشت.

   علاوه بر بدنه این ماگ که دوجداره بوده، درب آن نیز از نوع پیچشی است و از هدر رفتن دمای نوشیدنی جلوگیری میکند. برای استفاده آسان شما بر روی درب Traveller Zita یک چوب پنبه (Corkmec) تعبیه شده است که هم از نشت تصادفی نوشیدنی جلوگیری میکند و همچنین شما می توانید بدون باز کردن درب ظرف نوشیدنی خود را از آنجا میل بفرمایید.ماگ مسافرتی دارای رنگ های زیبا و جذاب است که می تواند هدیه ای کاربردی و ایده آل برای افرادی باشد که ساعت های زیادی در بیرون از منزل به سر میبرند.

 دستورالعمل استفاده از ماگ مسافرتی Traveler Zita:

  • درب ماگ را بردارید.
  • برگهای چای یا دمنوش را بریزید.
  • آب گرم را اضافه کنید.
  • درب را به جهت عقربه های ساعت محکم ببندید به طوریکه برگه های نوشیدنی در یک گوشه جمع شود.
  • بعد از چند دقیقه درپوش (Corkmec) را با فشار انگشت به بیرون بکشید.
  • از نوشیدنی خود لذت ببرید.
  • به راحتی میتوانید کیت کنترل چای را از داخل ماگ خارج کنید وتفاله های باقی مانده را دور بیاندازید.

   با جدا کردن کیت کنترل از داخل ماگ به راحتی یتوانید ماگ را برای نوشیدنی های سرد با یخ استفاده کنیدکه به دلیل دوجداره بودن ماگ مدت زیادی سرمای نوشیدنی حفظ میشود.