تماس با ما : 4004 001 0933

هدف فروشگاه TCoffee خدمت به شهروندان ایرانی و ارائه راهکار هایی برای بهبود معیارهای شیوه زندگی سالم آنان است. حضور موفق یک شرکت در بازار برای بیش از دو قرن نشانگر کیفیت بالای محصولاتش می باشد و گواه این موضوع افزایش تقاضا در دنیا به واسطه تنوع انتخاب و نوآوری هایی در محصولات مرتبط با چای و قهوه است.

Finum زینت بخش آشپزخانه، میز پذیرایی یا کافی شاپ و رستوران شما خواهد بود. در تمام دوره فعالیت Finum  شاهد پیشرفت ها و نو آوری هایی هستیم که در نهایت به آسان کردن و سالم کردن شیوه زندگی انجامیده است.

چایسازها، آسیاب قهوه، آسیاب ادویه، لیوان های دمنوش، ماگ مسافرتی و ... تنها نمونه ای از تکنولوژی هایی است که Finum با ارائه آنها، آشپزی ارگانیک، سلامتی و شادابی را به شما عرضه می دارد.

زندگی مدرن ما را بر آن داشته است تا با ارائه محصولات جدید به خانواده های ایرانی و بهبود سطح سلامت افراد جامعه محصولی تخصصی را عرضه نماییم که شهروندان ایران زمین نیز در زمینه لوازم چای و قهوه از نظر کیفی به استانداردهای بالای زندگی و سلامت دست یابند. علاوه بر این زیبایی منحصر به فردی که در طراحی محصولات لوازم چای و قهوه Finum وجود دارد به حق آن را شایسته دریافت جوایزی چون  RedDot،Good Design ، German Design  کرده است.

  • فروشگاه TCoffee امید دارد که با ارائه خدمت ویژه به شهروندان گرامی ایران، رضایت خاطر، تندرستی و شادابی را برای شما عزیزان به ارمغان آورد.

صاحب امتیاز فروشگاه : مصفا پوردرویش - هدف ما رضایت و سلامت شما مشتریان است.

logo-samandehi