گواهینامه ها و جوایز محصولات ®finum

شرکت finum® با استفاده از مواد با کیفیت بالا در تولیدات خود به وظیفه گسترش توسعه پایدار و نگهداشت محیط زیست کمک میکند. این شرکت با بهره گیری از طراحان برتر و ارائه بهترین کیفیت ها موفق به دریافت گواهینامه ها و جوایز ذیل گردیده است.

Good Design Award، جایزه طراحی خوب از معتبرترین، خلاقانه ترین جایزه طراحی صنعتی جهان است که توسط انجمن دانش شیکاگو ارائه شده است. 

Green Good Design Award، جایزه جهانی طراحی خوب رنگ سبز برای محصولات سازگار با محیط زیست توسط انجمن دانش شیکاگو ارائه شده است.

Red Dot Design Award، جایزه بین المللی طراحی Red dot به عنوان یکی از بهترین علائم کیفیت بعد از طراحی خوب (Good Design) است که توسط طراحی Zentrum Nordrhein Westfalen سازماندهی شده و به صورت سالیانه ارائه می شود.

Best New Product، جایزه بهترین محصول جدید سال در نمایشگاه جهانی چای شرق برای محصولاتی که تجربه مصرف کنندگان و شیوه زندگی آنها را بهبود می بخشند، اعطا می شود.

Interior Innovation Award، جایزه نوآوری کشوری نشان دهنده اجرای نوآورانه سطح بالا در همه حوزه ها است. این جایزه به سه قسمت انتخاب، برنده و برترین محصول تقسیم میشود. جایزه طراحی مشهور یک ابزار موثر و کارآمد برای بیان امتیاز و ارزش محصولات است. 

German Design Award، جایزه طراحی آلمانی، پاداش عمل شورای بین المللی طراحی آلمان به تولیدکنندگان محصولات برتر و با کیفیت است. 

Program for the Endorsement of Forest Certification، یک برنامه جامع جهانی حمایت از جنگل هاست گواهینامه است. محصولات چوبی و کاغذی با آرم PEFC به عنوان محصولات نمونه و سازگار با محیط زیست معرفی میشوند. شرکت .Riensch & Held GmbH & Co. KG بر طبق استانداردهای PECF تصدیق شده است.

ّForest Stewardship Council، محصولات با آرم FSC به طور مستقل برای اطمینان مصرف کنندگانی که جنگلها را به عنوان تامین کننده نیازهای اجتماعی، اقتصادی، زیست محیطی نسل های حال و آینده مدیریت میکنند،  ارائه و تایید میشود. FSC سازمانی مستقل و غیر دولتی است که برای ترویج مسئولیت مدیریت جنگل ها تاسیس شده است. 

logo-samandehi