فیلتر چای | فیلتر دمنوش

فیلتر یکبارمصرف و دائمی چای و دمنوش از نظر تنوع در اندازه و نوع بی نظیر است. فیلترهای یکبارمصرف چای در انواع سایزها متناسب با فنجان، لیوان، قوری و ... در بسته بندی 100 تایی، 60 تایی عرضه میگردد. این فیلترها از خمیر abaca و فیبر سلولز بدون هیچ گونه مواد چسبنده و نگهدارنده و کاملا بهداشتی و مکانیزه تولید شده اند.

با استفاده از فیلترهای یکبارمصرف علاوه بر تصفیه چای یا دمنوش از آلودگی های مضر در روند تولید آنها، به آسانی میتوانید تفاله ها را جدا کرده و از طعم و عطر یک نوشیدنی سالم لذت ببرید.

فیلترهای دائمی چای و دمنوش در سایز های متنوع از ترکیب پلاستیک (BPA Free) فاقد هرگونه مواد مضر و مقاوم در برابر حرارت و توری استیل ضد زنگ ساخته شده است و به مصرف کننده این اجازه را می دهد که به راحتی برگ های چای، دمنوش یا جوشانده و ادویه خود را از عصاره آن جدا کرده و از عطر و طعم واقعی یک نوشیدنی دلپذیر لذت ببرد. از ویژگی های این نوع از فیلتر این است که درب آن از اتلاف حرارت جلوگیری می کند و در نهایت میتوان از آن به عنوان یک زیر دستی برای قراردادن فیلتر در آن و جلوگیری از چکه کردن نوشیدنی استفاده کرد.

این فیلترها با دوام بسیار بالا و قابل شستشو در ماشین ظرفشویی بوده و به مصرف کننده این اجازه را میدهند تا به صورت دائمی از آن ها استفاده کنند.

مشبک لیست

تنظیم جهت نزولی

13 آیتم

مشبک لیست

تنظیم جهت نزولی

13 آیتم

logo-samandehi