تماس با ما : 4004 001 0933

زمان و شرایط ارسال سفارشات

هزینه ارسال:

هزینه ارسال برای تمامی سفارش ها و برای تمامی نقاط ایران رایگان میباشد.

* محدوده ارسال پیک در شهر تهران: شمال تا جنوب (تجریش تا خانی آباد نو)، شرق تا غرب (حکیمیه تا اکباتان)

 

روش های ارسال:

1- ارسال از طریق پیک:

در محدوده ی کلان شهر تهران روش ارسال کالا از طریق *پیک در نظر گرفته شده است و تحویل کالا حدود 24 ساعت پس از پردازش سفارش انجام میپذیرد. این شرایط برای سفارشات ثبت شده در زمان اداری برقرار میباشد و خارج از آن سفارشات در اولین روز کاری بعد پردازش میگردد.

*محدوده ارسال پیک: شمال تا جنوب (تجریش تا خانی آباد نو)، شرق تا غرب (حکیمیه تا اکباتان)

2- ارسال از طریق شرکت های حمل و نقل پستی (تیپاکس، کالارسان و ...)

فروشگاه TCoffee برای ارسال کالا به شهرستان ها و حومه تهران روش ارسال از طریق شرکت های معتبر پستی را برگزیده است. با ارسال و تحویل سریع و ایمن در این روش کیفیت خدمات رسانی ویژه و متفاوتی برای مشتریان عزیز فراهم شده است. تحویل کالا در این روش در طی 48 الی 72 ساعت کاری پس از پردازش سفارش انجام میپذیرد. بدیهی است سفارشاتی که خارج از زمان اداری ثبت می شوند در روز کاری بعد پردازش و ارسال خواهند شد.

 شهرهای تحت پوشش شرکت های حمل و نقل:

اصفهان، یزد، کرج، قم، کاشان، قزوین، اراک، سمنان، شاهین شهر، سنندج، شاهرود، گرگان، گنبد، بندرانزلی، رشت، لاهیجان، آمل، بابل، زنجان، ساری، قائم شهر، همدان، کرمانشاه، خرم آباد، شهرکرد، تنکابن، بابلسر، بروجرد، مشهد، تبریز، ارومیه، کرمان، اهواز، شیراز، اردبیل، ایلام، رفسنجان، نیشابور، یاسوج، زاهدان، بندرعباس، بوشهر، آبادان، ماهشهر، بجنورد، بیرجند، سبزوار

در صورتی که محل زندگی شما در لیست شهرهای فوق قرار ندارد، سفارش شما از طریق پست یا از طریق بارنامه خدمتتان ارسال میگردد.

 3- ارسال با پست پیشتاز یا بارنامه

در این سرویس زمان تحویل کالا پس از پردازش سفارش و ارسال آن با توجه به مسافت مبدأ و مقصد بین 48 الی 72 ساعت کاری به طول می انجامد. این سرویس معمولا برای شهرهایی انتخاب میشود که توسط شرکت های دیگر حمل و نقل پشتیبانی نمیشوند.

logo-samandehi